• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Saules paneļi ūdens sildīšanai

Saules paneļi ūdens sildīšanai

Viens no veidiem, kā efektīvi izmantot elektroenerģiju, ir pārvērst to siltumenerģijā un lietot kā karsto ūdeni. Taču šāds risinājums pārsvarā tiek izmantots mājsaimniecībās, jo tajās ir salīdzinoši mazs karstā ūdens patēriņš.

Savukārt tur, kur karstā ūdens patēriņš ir liels (kā, piemēram, ražotnēs, peldbaseinos, veselības vai sociālās aprūpes iestādēs), daudz izdevīgākas ir saules kolektoru sistēmas, kuras speciāli ūdens sildīšanai arī ir paredzētas.

Tomēr, izmantojot saules paneļu sistēmu tikai ūdens sildīšanai, tā nav jāpieslēdz esošajam elektroenerģijas tīklam, kā arī nav jāsaskaņo ar AS “Sadales tīkls”. Pati sistēmas uzstādīšana ir salīdzinoši vienkārša, jo neprasa speciālus elektriskos pārveidotājus, ieregulēšanu un īpašas saskaņošanas procedūras.

Arī tad, ja sistēma ir pieslēgta tīklam, saražoto elektroenerģiju var izmantot ūdens sildīšanai. Piemēram, pielietojot Austrijas invertoru ražotāja “Fronius” inovatīvo produktu “Ohmpilot”, kas ļauj to enerģijas daudzumu, kas citādi tiktu atdots tīklā, efektīvi izmantot ūdens sildīšanai.

Sauleskolektors.lv veic profesionālu solāro paneļu sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un ieregulēšanu, balstoties uz reāliem elektroenerģijas patēriņa mērījumiem un analīzi, kā arī plānotiem patēriņa apjomiem.

Standarta risinājuma komplektācijā ietilpst:

  • Elektrības patēriņa mērījumi, to analīze un atbilstoša piedāvājuma sagatavošana;
  • Atbilstošu un kvalitatīvu saules paneļu, nesošo konstrukciju, kabeļu, invertoru un citu sistēmas uzstādīšanai vajadzīgo komponentu iegāde un piegāde, vienlaikus nodrošinot šiem komponentiem labākās iespējamās ražotāju garantijas;
  • Speciālu boileru (ar iebūvētu unikālu elektroniku), kas nodrošina efektīvu solārās elektroenerģijas izmantošanu ūdens sildīšanai, iegāde, piegāde un uzstādīšana;
    Iespēja esošajos boileros vai siltuma akumulatoros iebūvēt solāros elektriskos sildītājus, kas ļauj izmantot saules paneļu saražoto enerģiju ūdens sildīšanai vai pat apkurei;
  • Saules paneļu uzstādīšana atklātās teritorijās, uz jumtiem, jumta seguma vietā, vai arī – iebūvējot tās fasādēs (saskaņā ar projektu un klienta vajadzībām);
  • Darbu veikšana saskaņotos termiņos, ievērojot klienta intereses;
  • Sistēmas ieregulēšana atbilstoši klienta (un, ja nepieciešams – arī AS “Sadales tīkla”) prasībām.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt