• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS)

Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS)

Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS) ir īpaša veida energosistēma, kas integrē elektrotīkla savienojumu ar Victron invertoru/lādētāju, GX ierīci (kontrolieri) un akumulatoru sistēmu. Tā dienas laikā ļauj uzkrāt saules enerģiju akumulatorā, lai to izmantotu vēlāk, kad saule vairs nespīd.

Ja ESS spēj saražot vairāk elektroenerģijas, nekā tā spēj izmantot un uzglabāt, sistēma pārpalikumu novirza centralizētajā elektrotīklā. Savukārt, ja akumulatorā nav pietiekami daudz enerģijas vai jaudas, ESS automātiski ņem to atpakaļ no tīkla. 

Papildu ieguvums ir tāds, ka Victron energy enerģijas uzglabāšanas sistēmai (ESS) vajadzības gadījumā var pieslēgt arī dīzeļdegvielas vai benzīna ģeneratoru. Ja ģeneratori vēl piedevām būs aprīkoti ar automātiskās palaišanas mehānismiem, tad ESS tos varēs iedarbināt un apturēt tieši tad, kad tas būs nepieciešams. 

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt