• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Akumulatori ārpustīkla sistēmām (Off Grid)

Akumulatori ārpustīkla sistēmām (Off Grid)

Ārpustīkla elektroenerģijas jeb “Off Grid” sistēmas ir aktuālas visur tur, kur parastā elektrība nav pieejama (nav centralizēto sadales tīklu) vai arī tā kalpo kā alternatīvas elektroenerģijas avots. Piemēram, kad tiek labotas elektrolīnijas vai gadās vētras un citas neparedzētas dabas katastrofas.

Akumulatori elektroenerģijas uzkrāšanai (Backup)

Akumulatori elektroenerģijas uzkrāšanai (Backup)

Ne vienmēr saule spīd tad, kad ir lielākais elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ viens no aktuālākajiem jautājumiem, ar ko saskaras daudzi saules (fotovoltāžas) paneļu sistēmu īpašnieki, ir saražotās elektroenerģijas uzkrāšana.

Ja tā ir biroju ēka vai iestāde, kurā ik dienu strādā cilvēki, tad visdrīzāk saule uz fotovoltāžas paneļiem spīdēs tieši laikā.

Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS)

Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS)

Victron Energy enerģijas uzglabāšanas sistēma (ESS) ir īpaša veida energosistēma, kas integrē elektrotīkla savienojumu ar Victron invertoru/lādētāju, GX ierīci (kontrolieri) un akumulatoru sistēmu. Tā dienas laikā ļauj uzkrāt saules enerģiju akumulatorā, lai to izmantotu vēlāk, kad saule vairs nespīd.

Dinamiskā enerģijas uzglabāšanas sistēma (DEUS)

Dinamiskā enerģijas uzglabāšanas sistēma (DEUS)

Nav noslēpums, ka dažkārt elektroenerģijas biržā cenu svārstība mēdz būt ļoti liela, tādēļ ir vērts padomāt par enerģijas pārdošanu tirgū tad, kad cena ir visaugstākā, bet iepirkšanu, uzkrāšanu un glabāšanu tad, kad cena ir viszemākā.  Kad elektrību vajag visvairāk, tā parasti tīklā ir visdārgākā. Savukārt tad, kad cenas krīt – arī patēriņš nav tik liels. Tādā veidā mēs ik stundu un ik dienu zaudējam naudu, pārmaksājot par elektrību, dēļ cenu izmaiņām elektroenerģijas biržā. 

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt