• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Cik maksā saules paneļi?

Cik maksā saules paneļi?

Fotovoltāžas (PV) nozare strauji attīstas un iekārtu modeļi mainās un to efektivitāte pieaug katru gadu un pat biežāk. Līdz ar to cenas salīdzinoši bieži tiek pārskatītas atkarībā no materiālu cenām un pieprasījuma nozarē. Vēl 2012. gadā fotovoltāžas paneļi maksāja 5 līdz 7 euro par vatu(Wp). Pašlaik cenas tirgū svārstās ap 50 centiem par vatu. Protams, jāuzmanās no zemas cenas saules paneļu piedāvājumiem.

Praktiski visi saules paneļi pēc izskata ir līdzīgi un to kvalitāti un izcelsmi noteikt nav tik vienkārši. Tāpēc iesakām izvēlēties uzticamu piegādātāju un uzstādītāju, kas uzņemsies atbildību par solārās sistēmas darbības rezultātu – iegūtajām kilovatstundām daudzu gadu garumā. Ir acīmredzams, ka saules paneļu cenas ir kļuvušas daudz draudzīgākas, un pašas PV sistēmas ir kļuvušas pieejamākas un līdz ar to arī populārākas.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt