• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)

Saules paneļi

Saules paneļi jeb fotovoltāžas paneļi (saules baterijas) ir tehniskas iekārtas, kas gaismu pārveido elektroenerģijā, kuru pēc tam izmanto pēc vajadzības – pašpatēriņam mājsaimniecībā, biroja uzturēšanai vai ražošanas nodrošināšanai. Saules paneļi palīdz samazināt elektroenerģijas rēķinus vai ļauj pat pelnīt, nododot elektroenerģiju tīklā.

Uzbūves princips saules paneļiem ir salīdzinoši vienkāršs – tas sastāv no silīcija kristāla šūnām, kuras ir iestrādātas speciālā aizsargplēvē, ko no laika apstākļu un cita veida mehāniskās iedarbības aizsargā rūdīts solārais stikls. Caur šo solāro stiklu, gaismai nonākot uz minētajām silīcija kristālu šūnām, rodas elektronu plūsma, kas tad arī ir elektrība.

Saules paneļi 01
Saules paneļi 02

 

Pielietojums

Elektrība, kas rodas fotovoltāžas jeb saules paneļos, ir līdzstrāva, kuru plašākai pielietošanai ir jāpārveido par maiņstrāvu. Iekārtu, kas to veic, sauc par invertoru (angliski - inverter). Šī pārveidotā elektroenerģija tad attiecīgi arī tiek visplašāk pielietota.

Fotovoltāžas saules paneļu saražoto enerģiju var izmantot – kā pieslēdzoties pie kopējā elektrotīkla, tā arī vietās kur elektroenerģija nav pieejama. Vislabāk to izmantot uzreiz, tādā veidā ietaupot visas ar elektroenerģijas piegādi un patēriņu saistītās izmaksas. Ja saules paneļu elektrības ir vairāk, nekā to iespējams patērēt uzreiz, elektroenerģiju var uzkrāt vai nodot tīklā. Kaut arī tas ir mazāk izdevīgi, tā vienalga ir laba iespēja samazināt elektrības rēķinus vai pat gūt peļņu.

Saules paneļi 03
Saules paneļi 04

 

Kvalitatīvi un Ziemeļeiropas klimatam atbilstoši saules paneļi ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Tas nodrošina finansu ieguldījumu maksimālu atdevi un samazina oglekļa dioksīda izmešus, saudzējot apkārtējo vidi.

 

Profesionalitāte un pieredze

Kāpēc izvēlēties Sauleskolektors.lv saules paneļu piedāvājumu?

Sauleskolektors.lv komandā strādā augstākās kategorijas inženieri, elektrotehniķi un montieri, kuriem ir ne vien atbilstoša izglītība, kas iegūta Eiropā, bet arī saules paneļu, invertoru un nesošo konstrukciju ražotāju sertifikāti, kas patstāvīgi tiek atjaunoti, papildinot zināšanas solāro iekārtu ražotāju apmācību centros visā pasaulē.

Saules paneļi 05
Saules paneļi 06

 

Uzņēmums ir viens no retajiem nozares pārstāvjiem, kas ir reģistrēts arī kā būvkomersants. Tas nozīmē, ka jebkuri sauleskolektors.lv realizētie gan saules paneļu, gan arī saules kolektoru projekti un veiktie darbi ir civiltiesiski apdrošināti. Tā ir papildu drošība pasūtītājam, jo nosaka darbu veicēja atbildību ne tikai par pašu darba procesu, bet arī gala rezultātu.

Uzstādot saules paneļu un saules kolektoru sistēmas – pastiprināta drošība (izsargājoties no vētru, negaisu un sniega radītajiem postījumiem, kā arī cita veida mehāniskās iedarbības) ir prioritāte, kurai uzņēmuma speciālisti savā darbā pievērš īpašu uzmanību. Saules paneļu nostiprināšana uz dažāda tipa ēku jumtiem un sienām – nebojājot nedz jumta segumu, nedz vēja plēvi, nedz arī siltinājumu vai fasādi – ir bijusi neatņemama uzņēmuma speciālistu darba sastāvdaļa daudzu gadu garumā.

Tā kā uzņēmumam ir salīdzinoši liela pieredze saules kolektoru uzstādīšanas jomā (kas ir tehniski daudz sarežģītāk), saules paneļu pielietošana ūdens sildīšanai un to integrēšana kopējā ūdensapgādes un apkures sistēmā uzņēmuma speciālistiem ir salīdzinoši viegls uzdevums.

Saules paneļi 07
Saules paneļi 08

 

Mūsu priekšrocības

Sauleskolektors.lv strādā tikai ar pārbaudītiem solārās nozares ražotājiem, tādēļ uzstādīto sistēmu priekšrocības ir šādas:

  - ļoti labs “cena – jauda” rādītājs;
  - aprēķinos balstīts atmaksāšanās laiks;
  - kompleksa solāro ierīču piegāde un serviss;
  - uzticamu un apmācītu uzstādītāju tīkls visā Latvijā;
  - elegants saules paneļu dizains;
  - 30 gadu rūpnīcas garantija saules paneļiem.

 

 

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt