• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Siltumsūknis - naudas taupīšanai

Siltumsūknis - naudas taupīšanai

Ja ir svarīgi pēc iespējas samazināt esošās apkures izmaksas, tad elektrisko apkuri ir izdevīgi aizstāt ar siltumsūkni. Tas palīdzēs samazināt elektroenerģijas rēķinu par apkuri trīs līdz piecas reizes – atkarībā no siltumsūkņa tipa un pielietojuma. Savukārt, ja esošā siltumsūkņa apkures izmaksas vēl joprojām ir par augstu, to var papildināt vai aizstāt ar saulessūkni jeb solāro siltumsūkņa sistēmu. Tas palīdzēs ietaupīt sešas līdz astoņas reizes vairāk naudas salīdzinājumā ar elektrisko apkures sistēmu ekspluatācijas izmaksām.

Solārās siltumsūkņa sistēmas priekšrocība ir tāda, ka saulainās dienās tiešā veidā neizmantotais siltums no saules kolektoriem tiek novadīts zemē, un, kad tiešās saules enerģijas nepietiek, siltumsūknis to “izsūknē” no zemes. Tādejādi saule silda māju, ūdeni boilerī vai pat peldbaseinā, ja tāds ir.

Solārā siltumsūkņa sistēma vienlaikus atrisina arī tradicionālo zemes siltumsūkņu problēmu – cauruļu apsalšanu zemes kontūrā, kas rodas, kad zeme par daudz atdziest. Tā rezultātā klasiskie siltumsūkņi uz laiku pārvēršas par parastu elektrisko apkuri, kas īpašniekiem ievērojami sadārdzina apkures izmaksas. Savukārt saulessūknis pats silda zemes kontūru – tiklīdz tam ir pietiekošs saules starojums.

Arī jau iepriekš uzstādītu zemes siltumsūkni iespējams pilnveidot, padarot to par solāro siltumsūkņa sistēmu. Iekārtu papildina – pievienojot esošajam siltumsūknim plakanos vakuuma saules kolektorus un uzstādot atbilstošu automātiku. Ievērības cienīgs ir fakts, ka enerģijas patēriņš arī šādai “uzlabotai” sistēmai ir ievērojami mazāks, nekā klasiskajam siltumsūknim vai jebkurai citai apkures iekārtai.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt