Papildinformācija klientiem un partneriem

Saules kolektori privātmājām

Saules kolektori privātmājām

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi veidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, privātmājās. Vēl izdevīgāk, ja siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, vasarnīcās, viesu namos un viesnīcās.

Solārā iekārta Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas.

Profesionāli izveidotas saules kolektoru sistēma uz citu enerģijas avotu pārslēdzas automātiski.

Saules kolektori viesu namiem un viesnīcām

Saules kolektori uzņēmumiem un iestādēm

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi izveidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Saules kolektoru sistēmas lietot irvēl izdevīgāk tādos objektos, ja tajos siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.

Solārās iekārtas Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas.

Saules kolektoru sistēmu instalētājiem

Saules kolektoru sistēmu instalētājiem

Ikvienam ir iespēja kopā ar sauleskolektors.lv iesaistīties saules kolektoru nozarē.
Mēs meklējam sadarbības partnerus Rīgā un reģionos.
Nodrošinām apmācību un sertifikāciju.
Piesakieties!

Kontakti:
e-pasts: info@sauleskolektors.lv
Dainis Millersons
Tehniskais direktors Mob.t. 29279228

Saules kolektoru sistēmu projektētājiem

Saules kolektoru sistēmu projektētājiem

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi izveidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Vēl izdevīgāk, ja siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.

Solārās iekārtas Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas. Profesionāli izveidotas saules kolektoru sistēma uz citu enerģijas avotu pārslēdzas automātiski.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju

 

Jūsu vārds *
Tālrunis *
E-pasts *
Ziņa *