• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Saules kolektori privātmājām

Saules kolektori privātmājām

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi veidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, privātmājās. Vēl izdevīgāk, ja siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, vasarnīcās, viesu namos un viesnīcās.

Solārā iekārta Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas.

Profesionāli izveidotas saules kolektoru sistēma uz citu enerģijas avotu pārslēdzas automātiski.

Saules kolektori viesu namiem un viesnīcām

Saules kolektori uzņēmumiem un iestādēm

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi izveidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Saules kolektoru sistēmas lietot irvēl izdevīgāk tādos objektos, ja tajos siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.

Solārās iekārtas Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas.

Saules kolektoru sistēmu instalētājiem

Saules kolektoru sistēmu instalētājiem

Ikvienam ir iespēja kopā ar sauleskolektors.lv iesaistīties saules kolektoru nozarē.
Mēs meklējam sadarbības partnerus Rīgā un reģionos.
Nodrošinām apmācību un sertifikāciju.
Piesakieties!

Kontakti:
e-pasts: info@sauleskolektors.lv
Dainis Millersons
Tehniskais direktors Mob.t. 29279228

Saules kolektoru sistēmu projektētājiem

Saules kolektoru sistēmu projektētājiem

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi izveidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Vēl izdevīgāk, ja siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.

Solārās iekārtas Latvijā ražīgi darbojas 6-7 mēnešus, no aprīļa līdz oktobrim. Laikā no novembra līdz februārim, kad ar saules saražoto siltuma enerģiju nepietiek, tā jāņem no esošās siltumapgādes sistēmas. Profesionāli izveidotas saules kolektoru sistēma uz citu enerģijas avotu pārslēdzas automātiski.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt