• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Saules paneļi elektrības uzkrāšanai (Backup)

Saules paneļi elektrības uzkrāšanai (Backup)

Ne vienmēr saule spīd tad, kad ir lielākais elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ viens no aktuālākajiem jautājumiem, ar ko saskaras daudzi saules (fotovoltāžas) paneļu sistēmu īpašnieki, ir saražotās elektroenerģijas uzkrāšana.

Ja tā ir biroju ēka vai iestāde, kurā ik dienu strādā cilvēki, tad visdrīzāk saule uz fotovoltāžas paneļiem spīdēs tieši laikā. Taisni tad, kad cilvēki šajā objektā strādā un attiecīgi arī patērē visvairāk elektroenerģijas.

Ja runa ir par privātmāju, kuras iemītnieki pa dienu atrodas darbā, tad visdrīzāk lielākais elektroenerģijas daudzums tiks patērēts no rīta vai vakarā. Proti, tajās diennakts stundās, kad saules starojuma nemaz nav tik daudz. Protams, ka šādos apstākļos elektroenerģiju ir lietderīgi pa dienu uzkrāt, bet vakara, nakts vai rīta stundās to attiecīgi izmantot pēc vajadzības.

Daļēja neatkarība no centralizētajiem elektroenerģijas piegādātājiem un viņu tīkliem ir laba ne tikai tāpēc, jo ļauj ekonomēt līdzekļus, ražojot elektroenerģiju pašiem, bet arī tāpēc, ka ārkārtas situācijās birojs, māja, saimniecība, ražotne vai iestāde – nepaliks bez elektroenerģijas apgādes. Piemēram, kad tiek labotas elektrolīnijas vai gadās vētras un citas neparedzētas dabas katastrofas.

Sauleskolektors.lv veic profesionālu solāro paneļu sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un ieregulēšanu, balstoties uz reāliem elektroenerģijas patēriņa mērījumiem un analīzi, kā arī plānotiem patēriņa apjomiem.

Standarta risinājuma komplektācijā ietilpst:

  • Elektrības patēriņa mērījumi, to analīze un atbilstoša piedāvājuma sagatavošana;
  • Atbilstošu un kvalitatīvu saules paneļu, nesošo konstrukciju, kabeļu, invertoru un citu sistēmas uzstādīšanai vajadzīgo komponentu iegāde un piegāde, vienlaikus nodrošinot šiem komponentiem labākās iespējamās ražotāju garantijas;
  • Augstas kvalitātes litija akumulatoru, kā arī uzlādes un izlādes aparatūras pieslēgšana fotovoltāžas paneļiem un ēkas iekšējam elektrotīklam. Šie akumulatori ir pilnīgi droši cilvēkam un videi, nesatur kancerogēnas vielas vai skābi, kā arī citādi neapdraud cilvēku veselību un ēku drošību. Turklāt tie pieļauj gandrīz 100% izlādi un to rūpnīcas garantija ir apmēram 3000 cikli – atkarībā no ražotāja (kas ir aptuveni astoņi intensīvas lietošanas gadi). Lai gan visticamāk šie akumulatori, ja tie ir pareizi uzstādīti, strādās gadu desmitiem;
  • Saules paneļu uzstādīšana atklātās teritorijās, uz jumtiem, jumta seguma vietā, vai arī – iebūvējot tās fasādēs (saskaņā ar projektu un klienta vajadzībām);
  • Darbu veikšana saskaņotos termiņos, ievērojot klienta intereses;
  • Sistēmas ieregulēšana atbilstoši klienta un AS “Sadales tīkla” prasībām.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt