• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Akumulatori elektroenerģijas uzkrāšanai (Backup)

Akumulatori elektroenerģijas uzkrāšanai (Backup)

Ne vienmēr saule spīd tad, kad ir lielākais elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ viens no aktuālākajiem jautājumiem, ar ko saskaras daudzi saules (fotovoltāžas) paneļu sistēmu īpašnieki, ir saražotās elektroenerģijas uzkrāšana.

Ja tā ir biroju ēka vai iestāde, kurā ik dienu strādā cilvēki, tad visdrīzāk saule uz fotovoltāžas paneļiem spīdēs tieši laikā.

Taisni tad, kad cilvēki šajā objektā strādā un attiecīgi arī patērē visvairāk elektroenerģijas. Taču, ja runa ir par privātmāju, kuras iemītnieki pa dienu atrodas darbā, tad visdrīzāk lielākais elektroenerģijas daudzums tiks patērēts no rīta vai vakarā. Proti, tajās diennakts stundās, kad saules starojuma nemaz nav tik daudz. Protams, ka šādos apstākļos elektroenerģiju ir lietderīgi pa dienu uzkrāt, bet vakara, nakts vai rīta stundās to attiecīgi izmantot pēc vajadzības.

Daļēja neatkarība no centralizētajiem elektroenerģijas piegādātājiem un viņu tīkliem ir laba ne tikai tāpēc, jo ļauj ekonomēt līdzekļus, ražojot elektroenerģiju pašiem, bet arī tāpēc, ka ārkārtas situācijās birojs, māja, saimniecība, ražotne vai iestāde – nepaliks bez elektroenerģijas apgādes. Piemēram, kad tiek labotas elektrolīnijas vai gadās vētras un citas neparedzētas dabas katastrofas.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt