• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Siltumsūknis - laika taupīšanai

Siltumsūknis - laika taupīšanai

Daudzās privātmājās siltuma nodrošināšanai izmanto malkas vai granulu apkures katlus. Abos gadījumos mīnuss ir tāds, ka gan malkas, gan granulu sagādei ir jātērē ne vien nauda, bet arī laiks. Pēc tam kurināmais ir jāuzglabā sausumā, kam ir vajadzīgas speciālas telpas vai arī vairāk vietas katlu telpā.

 Taču tas vēl nav viss. Apkures sistēma ir regulāri jāpieskata vai jātērē laiks kurināšanai, ja tas ir malkas apkures katls, kā arī, protams, jātīra pelni, kas arī prasa savu laiku un darbu.

Māju ir sarežģīti pamest, lai dotos ceļojumā vai aizbrauktu ciemos uz vairākām dienām, jo apkure jāuztic trešajām personām, kas nav droši. Pat ja granulu tvertne ir pietiekami liela un apkures procesi notiek automātiski, vienalga sistēma nav pilnībā droša, jo tā balstās uz degšanu, kas vienmēr rada papildu riskus.

Laba alternatīva šim ir siltumsūkņa uzstādīšana. Ja ēka ir daudzstāvu vai tajā ir daudz telpu, tad piemērotākie siltumsūkņu veidi būtu Gaiss/Ūdens vai Zeme/Ūdens, jo tie silda tos pašus radiatorus vai silto grīdu, izmantojot apkārtējā vidē (gaisā vai zemē) uzkrāto saules enerģiju. Tikai starpība ir tāda, ka mājās nekas netiek dedzināts (ugunsdrošība), netiek aizņemta vieta malkas vai granulu uzglabāšanai, taču pats galvenais – tiek taupīts laiks, kas citādi būtu jātērē kurināšanai, loģistikai un citu ar apkuri saistīto procesu nodrošināšanai.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt