• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Kas ir saules paneļi?

Kas ir saules paneļi?

Saules paneļi jeb fotovoltāžas paneļi (saules moduļi, saules baterijas) ir tehniskas iekārtas, kas gaismu pārveido elektroenerģijā, kuru pēc tam izmanto pēc vajadzības – pašpatēriņam mājsaimniecībā, biroja uzturēšanai vai ražošanas nodrošināšanai. Iekārtas palīdz samazināt elektroenerģijas rēķinus vai ļauj pat pelnīt, nododot elektroenerģiju tīklā.

Vietās, kur centralizētie elektrotīkli nav pieejami vai to ievilkšāna ir dārga, saules paneļi ir neaiazvietojams enerģijas avots, kas nodrošina nepieciešamo akumulatoru uzlādi lielāko gada daļu.

Uzbūves princips saules panelim ir salīdzinoši vienkāršs – tas sastāv no silīcija kristāla šūnām, kuras ir iestrādātas speciālā aizsargplēvē, ko no laika apstākļu un cita veida mehāniskās iedarbības aizsargā rūdīts solārais stikls. Caur šo solāro stiklu, gaismai nonākot uz minētajām silīcija kristālu šūnām, rodas elektronu plūsma, kas tad arī ir elektrība.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt