• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)

Saules kolektori

Saules kolektori ir tehniskas iekārtas, kuras absorbē saules starojumu, pārvēršot to siltumā, kas tiek novadīts solārajā boilerī vai caur siltummaiņiem peldbaseinā, zemgrīdas apkurē vai citā siltuma akumulatorā.

Uzbūves princips saules kolektoram ir salīdzinoši vienkāršs – tas sastāv no korpusa, absorbējošās virsmas, siltumizolācijas slāņa un triecienizturīga solārā stikla. Korpusā zem absorbējošās virsmas izvietotas vara caurules, pa kurām plūst siltumnesējs, kas drošības apsvērumu dēļ nedrīkst būt antifrīzs vai cits indīgs šķidrums. Tādēļ sauleskolektors.lv sistēmās tiek lietotais siltumnesējs THESOL, kas ir pilnīgi drošs videi un nekaitīgs cilvēkam, turklāt tam piemīt antikorozijas īpašības.

saules kolektori 01
saules kolektori 02

Saules kolektoru pielietojums

Saules starojumam caur solāro stiklu nonākot uz absorbējošās virsmas, tiek radīts siltums. No saules iegūto siltumu var izmantot ūdens sildīšanai jebkurā piemērotā siltuma akumulatorā – boilerī, peldbaseinā, apkurei vai tās atbalstam.

Kvalitatīvi un Ziemeļeiropas klimatam atbilstoši saules kolektori ir drošs veids, kā būt neatkarīgam no energoresursu cenu svārstībām. Tas nodrošina finansu ieguldījumu maksimālu atdevi un samazina oglekļa dioksīda izmešus, saudzējot apkārtējo vidi.

 

Kāpēc izvēlēties sauleskolektors.lv piedāvājumu?

Sauleskolektors.lv šobrīd ir vienīgie Latvijā, kas piedāvā saviem klientiem patentēto solāro siltumsūkņa sistēmu, ko dēvē arī par “Saulessūkni”, kā arī citus inovatīvus saules enerģijas pielietojuma risinājumus.

Sauleskolektors.lv piedāvā kolektorus ar 12 gadu rūpnīcas garantiju, kuru paredzamais kalpošanas laiks ir 25-40 gadi, un citas priekšrocības ir šādas:

- ļoti labs “cena – jauda” rādītājs;
- ļoti labs “cena – atmaksāšanās” rādītājs;
- elegants saules kolektoru dizains;
- vienīgie īpaši efektīvie plakanie vakuuma saules kolektori;
- īss piegādes laiks;
- kompleksa solāro ierīču piegāde un serviss;
- uzticamu un apmācītu uzstādītāju tīkls visā Latvijā;
-12 gadu rūpnīcas garantija saules kolektoriem un nesošām konstrukcijām.

Papildinformācija

 

Saules kolektoru sistēmas ir izdevīgi veidot objektos, kur siltais ūdens tiek patērēts regulāri visu gadu, piemēram, privātmājās, daudzdzīvokļu mājās, peldbaseinos, akvaparkos, slimnīcās, pansionātos, ražošanas ēku un noliktavu dušās. Vēl izdevīgāk izmantot saules kolektorus ir tādos objektos, kur siltā ūdens patēriņš ir ar sezonālu raksturu vasarā, piemēram, kempingos, viesu namos un viesnīcās.

 

 

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt