• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Kad atmaksāsies saules paneļu sistēmas?

Kad atmaksāsies saules paneļu sistēmas?

No vienas puses solārās elektrības ražošanas sistēmas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet vietās, kur elektrības nav un to pievilkt ir dārgi, saules paneļu sistēmas atmaksājas uzreiz, jo uzreiz nodrošina visas tās iespējas, ko dod pieejama elektroenerģija – internets, iespēja lādēt datorus un citas viedierīces, darbināt eletriskos instrumentus, lietot ledusskapjus, saldētavas, gaisa kondicionēšanas un citas ierīces.

To visu var darīt arī darbinot ģeneratoru, bet tas ir saistīts ar troksni, smaku un apkalpošanas izdevumiem. Saules enerģija ir klusa un tīra enerģija. Ģenerators var papildināt saules enerģijas sistēmas gan pastāvīgi, gan arī kā rezerves barošanas avots.

Uzstādot fotovoltāžas sistēmas vietās, kur jau ir elektrības pieslēgums un elektrības patēriņš, visātrāk atmaksājas saules enerģiju iztērēt uzreiz gaišajā diennakts laikā, piemēram, ražotnēs, birojos, iestādēs. Šādas saules enerģijas sistēmas atmaksāsies nepilnos 10 gados, bet, ja elektrības un tās piegādes cenas pieaugs, atmaksāšanās laiks var samazināties līdz 7 vai pat 5 gadiem. Arī, ja galvenais ēkas elektrības patēriņš ir vakaros un rītos, kā parasti ir daudzdzīvokļu namos vai mājsaimniecībās, PV paneļu sistēmas atmaksāsies apmēram 10 gados. Ņemot vērā, ka kvalitatīvas saules paneļus sistēmas tiek būvētas, lai strādātu vairākas reizes ilgāk, solārā enerģētika ir labs ieguldījums, kas noteikti atmaksāsies.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt