Ivars Frīdbergs no Valmieras - atsauksme

Uzstādot saules kolektorus no sauleskolektors.lv ieguvu jaunu, videi draudzīgu un pilnīgi automātisku siltā ūdens sagatavošanas sistēmu, kas izmanto saules enerģiju. Tas zināmā mērā ir mainījis dzīves kvalitāti man un manai ģimenei. Siltais ūdens vienmēr ir pietiekošā daudzumā un arī energoresursu cenu svārstības tik ļoti vairs nesatrauc.

Viesturs no Mārupes - atsauksme

"Ir laba sajūta, kad gāzes katls neieslēdzas, bet ir siltais ūdens un vannas istabā sildās grīda. Sākumā izdevumi ir palieli, bet tie ātri aizmirstas, kad samazinās gāzes patēriņš un nav jāklausās kā darbojās gāzes kalts ikreiz atgriežot ūdens krānu. Saules kolektori no sauleskolektors.lv labi izskatās. Katlu telpā prieks ieiet, cik eleganti nostrādāts. Droši varu ieteikt sauleskolektors.lv profesionālos vīrus arī citiem Mārupiešiem."

Anda Vinteršeite - atsauksme

Labdien, Aigar!

Paldies par konsultāciju un atsūtīto saules kolektoru izmaksu piedāvājumu.

Apdomājot Jūsu konsultācijā iegūto informāciju, izpētot tāmi, ko Jūs mums atsūtījāt, aptuveni aplēšot pārējās būvizmaksas, kas nepieciešamas, lai saules kolektorus pieslēgtu, sarēķinot visus mūsu izdevumus un salīdzinot tos ar ieguvumu, sapratām, ka ieguldījumi būtu lielāki, nekā sākumā plānojām. 

Saules kolektori atsauksme vecpiebalga

Aivars Caune "Mazkļavēni" - Vecpiebalgas brīvdienu māja - atsauksme

Vēlos dot šo atsauksmi ikvienam, kam ne tikai nepieciešams uzstādīt saules kolektoru sistēmu privātmājā, lauku saimniecībā vai rūpniecības objektā, bet atrast radošu pieeju kā šo sistēmu savienot ar esošo apkures un ūdens apgādes sistēmu.

SIA „TAUPI” izvēlējos no apmērām 20 firmām, kas darbojas šajā jomā pirmkārt pēc SIA „TAUPI” vadītāja Daiņa Millersona publikācijām plašsaziņas līdzekļos un internetā, otrkārt, pēc gatavības realizēt manu tehniski sarežģīto ēkas siltumapgādesprojektu.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju

 

Jūsu vārds *
Tālrunis *
E-pasts *
Ziņa *