• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Kad atmaksāsies saules kolektori?

Kad atmaksāsies saules kolektori?

Saules kolektoru atmaksāšanās laiks ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp:

Saules kolektoru sistēmas uzstādīšanas izmaksas: saules kolektoru atmaksāšanās laiks sākas no brīža, kad sistēma ir gatava un sākusi funkcionēt.

Enerģijas cenas: Ja enerģijas cenas ir augstas, saules kolektori atmaksāsies ātrāk, jo Jūs samazināsiet izdevumus par ūdens sildīšanu un apkuri.

Saules kolektoru sistēmas efektivitāte: Kvalitatīvi saules kolektori ir efektīvāki un ātrāk atmaksājas.

Saules kolektoru sistēmas izmantošanas mērķis: Ja izmantojat saules kolektorus tikai ūdens uzsildīšanai, atmaksas laiks var būt īsāks nekā, ja izmantojat tos arī apkures atbalstam vai rūpnieciskos procesos.

Parasti saules kolektori atmaksājas aptuveni 5 līdz 10 gados. Tomēr tas var atšķirties atkarībā no iepriekš minētajiem faktoriem. Lai precīzi aprēķinātu saules kolektoru sistēmas atmaksāšanās laiku, aicinām Jūs sazināties ar mūsu Sauleskolektors.lv saules enerģijas speciālistiem, kuri ņems vērā Jūsu konkrētās vajadzības.

Peldbaseinu saules kolektoru sistēmas, piemēram, atkarībā no peldbaseina atrašanās vietas (vai tas atrodas telpās vai ārā, vai naktīs tiek apsegts, utt.), aizstātā kurināmā veida un citiem aspektiem, sāk atmaksāties jau pēc 36 mēnešiem.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt