• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Kas ir saules kolektori un kā tos labāk izmantot

Kas ir saules kolektori un kā tos labāk izmantot

Raisoties diskusijām ap energoresursu cenu kāpumu Latvijā, arvien straujāk aug to privātpersonu, uzņēmumu un iestāžu skaits, kuras meklē dažādus energoefektivitātes risinājumus. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs – ikviens vēlas samazināt rēķinus!

Solārā siltumsūkņa apkures sistēma

Solārā siltumsūkņa apkures sistēma

Solārā siltumsukņa apkures sistēma (plakanie vakuuma saules kolektori TS400 + siltumsūknis).

Solārā siltumsūkna sistēma ir inovatīvs apkures veids, kas spēj apgādāt māju ar nepieciešamo siltumenerģiju tikai par 2 EUR m2/gadā.

Zaļi domāt ne vienmēr ir dārgi

Zaļi domāt ne vienmēr ir dārgi!

Sauleskolektors.lv tehniskais direktors Dainis Millersons apgalvo, ka zaļi domāt ne vienmēr ir dārgi. Pirmajā brīdī liekas, ka ir dārgas iekārtas, bet tā ir reāla ekonomija. Tas, ka mēs ieguldām naudu iekārtās, kas mums ražo siltumu, mēs tādējādi visus nākamos gadus šo siltumu iegūsim bez maksas.

Velotriālists lec uz saules kolektora stikla!

Velotriālists lec uz saules kolektora stikla!

Sauleskolektors.lv atradis neparastu veidu kā demonstrēt savas produkcijas - saules kolektoru izturību. Tas piesaistījis Latvijas velotriālistus, lai pārbaudītu, cik patiesībā stipri var būt saules kolektori. Latvijas velotriāla čempions Kristaps Skudra, kurš pārstāv Triāla klubu „Karters”, stāsta, ka ir uzaicināts, lai pārbaudītu saules kolektoru izturību ar savu velosipēdu

Pērn siltumsūkņu īpašniekiem ievērojami auguši rēķini

Pērn siltumsūkņu īpašniekiem ievērojami auguši rēķini

Tradicionāli par vienu no efektīvākajām apkures sistēmām tiek uzskatīti siltumsūkņi, kuri Latvijā uzstādīti jau aptuveni 7000 mājsaimniecībās. Tomēr jāatzīst, ka arī tiem ir savas būtiskas nepilnības, kuras siltumsūkņu īpašnieki sevišķi izteikti izjutuši tieši šoziem. Aukstumam saglabājoties vēl pat marta mēnesī, izdevumus palielinājis arī ievērojamais elektroenerģijas patēriņš.

Saules kolektori un Toyota Land Cruiser

Eiropas mēroga uzdrīkstēšanās!

Unikāls saules kolektoru izturības tests! Lai kliedētu jebkādas šaubas par sauleskolektors.lv kolektoru izturību un piemērotību Latvijas apstākļiem, publiski veicām unikālu testu un pierādījām, ka mūsu saules kolektoru 4mm biezais solārais stikls iztur arī, ja uz tā uzbrauc Toyota Land Cruiser.

Elektroenerģijas cenu kāpums saules kolektori

Elektroenerģijas cenu kāpums skars arī siltumsūkņu īpašniekus

Šogad Latvijā tika fiksēta zemākā gaisa temperatūra kopš 1795. gada, savukārt aizvadītā ziema, saskaņā ar speciālistu aplēsēm, ir bijusi garākā pēdējo 50 gadu laikā.

Raidījums ”Es varu būt zaļš”

Raidījums ”Es varu būt zaļš”

Raidījums par saules enerģijas izmantošanu tieši Latvijas apstākļos.

Raidījumā tiek noskaidrots, cik izdevīgi Latvijā ir uzstādīt saules kolektorus un saules paneļus.

saules kolektori Thermo|Solar apmācības Slovākijā

Apmācības par saules kolektoriem Thermo|Solar centrā Slovākijā

Aicinām pieteikties visus interesentus saules kolektoru sistēmu apmācībām no 22.-23. aprīlim ThermoSolar apmācību centrā Slovākijā.
Plašāku informāciju un pasākuma programmu lūdzu skatīties ŠEIT!

saules kolektori siltums par brīvu

Apkure un karstais ūdens gandrīz par brīvu

Gaujienietis Dominiks atzīst, ka investīcijas saules kolektoru iegādē atmaksāsies, kā arī dalās savā pieredzē par saules kolektoru sistēmas uzstādīšanu un izmantošanu.

Saules kolektori SLO Ziemas diena

Sauleskolektors.lv izstādē SLO Ziemas Diena

Šī gada 15. februārī Ķipsalas izstāžu centrā notika Latvijas lielāko elektromateriālu izstāde SLO Latvija ”Ziemas Diena 2013”, kur piedalījāmies arī mēs, sauleskolektors.lv, kur iepazīstinājām izstādes apmeklētājus ar mūsu solāro sistēmu jaunumiem - inovatīvo apkures sistēmu.

Saules kolektori seminārs

Seminārs par saules kolektoru sistēmām viesnīcā "Islande Hotel"

Sauleskolektors.lv sadarbībā ar SLO Latvija un LSGŪTIS rīkoja apmācību semināru siltumtehnikas projektētājiem ”Saules kolektoru sistēmu projektēšana”, kas norisinajās 2013. gada 14. februārī norisinājās viesnīcas "Islande Hotel" telpās.

Toyotas zaļā ģimenes diena 2012

Apsveikums sauleskolektors.lv Test Point pieturas uzvarētājiem "Toyotas zaļajā ģimenes dienā"

Veiksmīgi noslēgusies "Toyotas zaļā ģimenes diena". Izsakām lielu pateicību par aktivitāti un atsaucību visām ģimenēm un draugiem, kas padarīja šo dienu interesantu un košu!

saules kolektors Toyota zaļā ģimenes diena

Sauleskolektors.lv "Toyotas zaļajā ģimenes dienā"

Pārbaudīsim apmeklētāju atjautību un prasmi montējot vienkāršu saules kolektoru sistēmu. Demonstrēsim saules kolektoru izturības testus.

saules kolektori vidzemes dienas sanktpeterburga

"Vidzemes dienas" Sanktpēterburgā

No 11. līdz 13.novembrim Sanktpēterburgā tika rīkotas "Vidzemes dienas", kuru mērķis bija iepazīstināt Sanktpēterburgu ar Vidzemes reģionu un palīdzēt veidot kontaktus starp Sanktpēterburgas un Vidzemes uzņēmējiem. šajā pasākumā piedalījāmies arī mēs, Sauleskolektors.lv.

Saules kolektori KPFI

"Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" KPFI II kārta

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina iesniegt projekta iesniegumus Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu atklātā konkursa "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai" II kārtā. Iesniegšanas termiņš: 2. novembris.

Saules kolektori ietaupijums

Krietnais ietaupījums ir pārliecinošākais pierādījums

Ārlavas pansijas apsaimniekošanas izdevumi krasi un neatgriezeniski samazinās. Tāda ir šajās dienās Talsu novada Ārlavas pagasta sociālās aprūpes centrā ierīkotās saules enerģijas izmantošanas sistēmas jēga.

Saules kolektori Ārlavas Pansijā

Saules kolektori Ārlavas Pansijā

Veids kā samazināt izdevumus ilgtermiņā – tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ arvien vairāk cilvēku izlemj par labu saules enerģijas iegūšanai. Viņu vidū arī Ārlavas pansionāta vadība.

saules kolektori izstāde vide un enerģija

Izstāde "Vide un Enerģija" 2012

No 18. līdz 21. oktobrim Ķīpsalā notiks 8. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde "Vide un Enerģija 2012", kurā šogad tiks akcentēti energoefektivitātes, energoapgādes, vides tehnoloģiju un infrastruktūras uzlabošanas risinājumi un atjaunojamās enerģijas resursu efektīva izmantošana.

saules kolektori kpfi finansiālais atbalsts

KPFI finasiālais atbalsts ražotājiem

Latvijā reģistrētiem uzņēmējiem ir pieejams Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) finansiāls atbalsts, lai uzlabotu ražošanas ēku energoefektivitāti un nodrošinātu pāreju no fosilo uz atjaunojamo energoresursu izmantojošām tehnoloģijām, un tādējādi samazinātu oglekļa dioksīda emisijas.

Sigulda saules kolektori

Siguldā daudzdzīvokļu māju apkurinās ar saules enerģiju

Kāda Siguldas daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji piekrituši piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes zinātnieku eksperimentālā projektā.

saules kolektori 2012

Saules kolektori - 2012. gada sezona

Jaunā sezona aktīvi virzās uz priekšu un sauleskolektors.lv komanda strādā cik var, lai padarītu mūsu un jūsu dzīves "Zaļākas". Pilnā sparā strādājam Pašvaldību objektos un, protams, neaizmirstam mājsaimniecību īpašniekus.

Saules kolektori Baloži

2012. gada JUMTA sezonas atklāšana

2012. gada sezona ir sākusies! 8. martā uzstādījām šogad pirmos saules kolektorus uz jumta!

saules kolektors seminārs izstāde

Seminārs un izstāde "ZIEMAS DIENA 2012"

Ielūdzam uz bezmaksas Elektromateriālu izstādi "Ziemas diena 2012"- 24.02.2012. kuras laikā seminārā stāstīsim par zemes siltumsūkņu darbības optimizāciju un reģenerāciju ar saules kolektoriem. Ikvienam interesentam būs iespēja aprunāties ar mūsu profesionāļiem Thermo|Solar stendā.

saules kolektori apmācības thermosolar

Apmācības par Thermo|Solar kolektoriem Slovākijā

Piedāvājam apmācības Thermo|Solar apmācību centrā Slovākijā, kas dod iespēju apgūt saules kolektoru sistēmu izveides pamatnianses, kļūt par rūpnīcas sertificētiem sadarbības partneriem un piedalīties Thermo|Solar projektu realizācijā Latvijā.

Saules kolektoru montāža

Aicinām pieteikties kolektoru montāžas speciālistus un montāžas uzņēmumus!

Sakarā ar lielu darbu apjomu pieaugumu, aicinām pieteikties montāžas speciālistus un montāžas uzņēmumus saules kolektoru sistēmām. Meklējam cilvēkus ar galvu uz pleciem un zelta rokām!!!

Saules kolektori KPFI piedāvājums

Pēdējā brīža piedāvājums saules kolektoru sistēmām!

Vēl varam paspēt pieteikties KPFI mājsaimniecību projektiem līdz pat 30. novembra plkst 19.00 Zvaniet 29335344!

saules kolektori 50% izdevīgāk

Saules kolektoru sistēmas par 50% izdevīgāk!

Sākusies konkursa "Atjaunojamo energoresursu izmantošana mājsaimniecību sektorā" II kārta. Piesakoties Jūs variet saņemt līdzfinansējumu 50% apmērā no projekta summas līdz pat 7000 Ls saules kolektoru sistēmu izveidošanai.

Saules kolektoru cenas

Saules kolektoru cenas nav noslēpums

Portālā DELFI variet lasīt mūsu tehniskā direktora Daiņa Millersona skaidrojumu par saules kolektoru izmaksām, to uzbūvi un sistēmas elementiem.

Saules kolektori LATIS

Zivju pārstrādes rūpnīcā "Latis" top lielākā sauleskolektors.lv solārā sistēma Latvijā

Jūnija beigās mūsu speciālisti uzsāka darbus pie zivju pārstrādes rūpnīcas "Latis" Daugavpils filiāles modernizācijas projekta, kur tiek uzstādīta pagaidām lielākā Sauleskolektors.lv sistēma Latvijā.

Saules kolektoru instalācijas partneru apmācības

Saules kolektoru instalācijas partneru apmācības

Paldies montāžas uzņēmumu pārstāvjiem, kas apmeklēja apmācības par saules kolektoru sistēmu projektēšanu un montāžu Thermo|solar apmācību centrā Slovākijā š.g. 27.-29. aprīlī un kļuva par ražotāja sertificētiem Thermo|solar partneriem.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt