• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Saules paneļi motelis Valmiera

Saules paneļi motelim Valmierā

Saules paneļu mikroģenerators motelim Valmierā tika uzstādīts uz saimniecības ēkas jumta, lai samazinātu elektroenerģijas izmaksas.

Moteļa telpās ik dienu darbojas dažādas elektroierīces, kas nodrošina viesiem komfortu. Tie ir gan kondicionieri, gan biroja un virtuves iekārtas, gan trenažieri un veļasmašīnas.

Saules paneļu sistēma lauku saimniecība Ērgļi

Saules paneļu sistēma lauku saimniecībai Ērgļos

Saules paneļu mikroģenerators lauku saimniecībai Ērgļos tika uzstādīts, lai palielinātu energoefektivitāti un mazinātu atkarību no elektroenerģijas cenu svārstībām tirgū.

Projekts bija interesants, jo saimniecībai ir tikai vienfāžu pieslēgums elektroenerģijas tīklam, ar ko dažkārt nepietika visu vajadzīgo iekārtu vienlaicīgai ieslēgšanai intensīvākajās darba stundās. Tagad, kad uzstādīta jaunā saules paneļu sistēma, gaišajā dienas laikā visas iekārtas var droši darbināt, neraizējoties, ka kaut kam elektroenerģijas vai jaudas nepietiks.

Saules paneļi baseina apsildei Dundagā

Saules paneļi un saules kolektori baseina apsildei Dundagā

Saules paneļi un saules kolektori baseina apsildei Dundagā.

Projekts realizēts 2016. gadā.

Fotovoltāžas paneļi sociālās aprūpes centrā „Tērvete”

Fotovoltāžas paneļi sociālās aprūpes centrā „Tērvete”

Tērvetes sociālās aprūpes centrā ir vairākas ēkas, kuru starpā atrodas ēdnīca ar lielu jumta platību, kas iepriekš nekādi netika izmantota. Tāpēc iestādes vadība, piesaistot valsts finansējumu, 2011. gadā nolēma uzstādīt saules bateriju sistēmu, īstenojot atbilstošu projektu.

Saules elektroenerģija pašpatēriņam viesu namā ''Zaļā sala''

Saules elektroenerģija pašpatēriņam viesu namā ''Zaļā sala''

Realizējot plānotos apkures un elektroenerģijas ražošanas sistēmu uzlabojumus viesu namā “Zaļā sala”, tika būtiski palielināta ēku energoefektivitāte un nodrošināta funkcionējošo iekārtu darbības stabilitāte. Projekts ir interesants ar to, ka tajā vienlaikus tika uzstādīta gan saules bateriju, gan arī saules kolektoru sistēma.

Saules paneļi elektriskai ūdens sildīšanai un apkurei

Saules paneļi elektriskai ūdens sildīšanai un apkurei Saleniekos

Saules paneļi jaunbūvei Salaspils novadā tika uzstādīti ar mērķi vasaras mēnešos ietaupīt elektroenerģiju, nodrošinot elektriskā ūdens boilera sildīšanu, kas vienlaikus tiek izmantots arī vannasistabas siltās grīdas apkurei.

Seši saules paneļi saulainajās vasaras dienās nodrošina līdz pat diviem kilovatiem elektroenerģijas, kas konkrētajā projektā vispār nav savienota ar koplietošanas tīkliem.

Saules paneļu sistēma autoservisam Krustpils novadā

Saules paneļu sistēma autoservisam Krustpils novadā

Šai smago automašīnu autoremonta darbnīcai ir liela jumta platība, kas iepriekš nekādi netika izmantota. Tāpēc, lai samazinātu uzņēmuma izmaksas par elektroenerģiju, darbnīcu īpašnieks nolēma ieguldīt līdzekļus saules bateriju sistēmā. Šāda sistēma, pateicoties mūsu speciālistu darbam, attiecīgi arī tika uzstādīta.

Saules paneļi administratīvajai ēkai Raganā

Saules paneļi administratīvajai ēkai Raganā

Saules paneļu sistēma administratīvajai ēkai Raganā tika uzstādīta kā viens no energoefektivitātes pasākumiem kopa ar ēkas siltināšanu.

Administratīvās ēkas telpās ir izvietots arī kultūras nams. Tajā ik dienu darbojas ne tikai radošie kolektīvi, bet arī dažādas elektroierīces, kas nodrošina apmeklētājiem un skatuves māksliniekiem maksimāli komfortabls apstākļus radošajiem procesiem.

Saules paneļi privātmājai Dundagā

Saules paneļi privātmājai Dundagā

Saules paneļi privātmājai Dundagā.

Sistēma uzstādīta 2016. gadā.

Saules enerģijas ražošana festivālā Komēta

Saules enerģijas ražošana festivālā Komēta

Saules enerģijas ražošana festivālā Komēta.

Saules paneļu sistēma uzstādīta 2016. gadā.

Saules paneļi elektroenerģijas pašpatēriņam Krustpils novadā

Saules paneļi Krustpils novadā elektroenerģijas pašpatēriņam

Šajā objektā blakus privātmājai atrodas saimniecības ēka ar lielu jumta platību, kas iepriekš nekādi netika izmantota. Tāpēc saimnieks nolēma uzstādīt saules baterijas, lai iegūtu elektroenerģiju pašpatēriņa vajadzībām. Tas arī, pateicoties mūsu speciālistu darbam, tika izdarīts.

Saules paneļu mikroģenerators darbnīcai Suntažos

Saules paneļu mikroģenerators darbnīcai Suntažos

Saules paneļu mikroģenerators darbnīcai Suntažos tika uzstādīts, lai izmantotu saražoto elektroenerģiju pašpatēriņam.

Nelielas darbnīcas telpās Suntažos ik dienu darbojas dažādas elektroierīces, kas patērē to elektroenerģiju, kas tiek saražota ar saules paneļiem. Šāda elektroenerģijas ražošana ir īpaši izdevīga Latvijas apstākļiem, jo lielākā daļa enerģijas tiek patērēta dienas laikā, kad saules paneļi strādā visaktīvāk, ražojot elektroenerģiju, kura turpat arī tiek patērēta.

Saules paneļu sistēma privātmājai Berģos

Saules paneļu sistēma privātmājai Berģos

Saules paneļu mikroģenerators privātmājai Berģos tika uzstādīts, lai samazinātu ikdienas elektrības rēķinus.

Šis projekts bija īpaši interesants ar to, ka jumta konstrukcija veidota arhitektoniski neparastā stilā. Tāpēc, lai uz tās izvietotu paneļu skaitu, kas bija vajadzīgs paredzēto jaudu sasniegšanai, nācās izmantot vairākas jumta plaknes.

Saules paneļu sistēma savrupmājai Piņķos

Saules paneļu sistēma savrupmājai Piņķos

Saules paneļu mikroģenerators savrupmājai Piņķos tika uzstādīts, lai nodrošinātu maksimāli energoefektīvu ēkas sistēmu funkcionēšanu.

Savrupmājā ir gaisa kvalitātes uzturēšanas, peldbaseina recirkulācijas un ūdens attīrīšanas sistēmas, kas visas patērē ievērojamu elektroenerģijas daudzumu.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt