• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Siltumsūknis - laika taupīšanai

Siltumsūknis - laika taupīšanai

Daudzās privātmājās siltuma nodrošināšanai izmanto malkas vai granulu apkures katlus. Abos gadījumos mīnuss ir tāds, ka gan malkas, gan granulu sagādei ir jātērē ne vien nauda, bet arī laiks. Pēc tam kurināmais ir jāuzglabā sausumā, kam ir vajadzīgas speciālas telpas vai arī vairāk vietas katlu telpā.

Siltumsūknis - naudas taupīšanai

Siltumsūknis - naudas taupīšanai

Ja ir svarīgi pēc iespējas samazināt esošās apkures izmaksas, tad elektrisko apkuri ir izdevīgi aizstāt ar siltumsūkni. Tas palīdzēs samazināt elektroenerģijas rēķinu par apkuri trīs līdz piecas reizes – atkarībā no siltumsūkņa tipa un pielietojuma. Savukārt, ja esošā siltumsūkņa apkures izmaksas vēl joprojām ir par augstu, to var papildināt vai aizstāt ar saulessūkni jeb solāro siltumsūkņa sistēmu. Tas palīdzēs ietaupīt sešas līdz astoņas reizes vairāk naudas salīdzinājumā ar elektrisko apkures sistēmu ekspluatācijas izmaksām.

Siltumsūknis - spēku taupīšanai

Siltumsūknis - spēku taupīšanai

Daudziem vecvecāki, tuvāki vai tālāki radi – parasti gados vecāki cilvēki – dzīvo viensētās vai ciematos, kur privātmājās nekad nav bijusi ierīkota centrālapkure. Šādās ēkās apkure tiek nodrošināta ar vairāku krāšņu un sildmūru palīdzību. 

Kā kurināmais tiek izmantotas briketes vai malka, kura ir savlaicīgi jānopērk, jāsazāģē, jāsaskalda, jāieved šķūnī. Tur malkai vienu vai vairākus gadus jāžūst, un gala rezultātā vēl pirms kurināšanas tā jāienes līdz attiecīgai krāsnij. Tas viss ir ļoti darbietilpīgs process, kas prasa daudz spēka un enerģijas. Tādēļ par dažām no šīm darbībām vai pat katru no tām sirmgalvji maksā atsevišķi. 

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt