• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Kas ir saules paneļi?

Kas ir saules paneļi?

Saules paneļi jeb fotovoltāžas paneļi (saules moduļi, saules baterijas) ir tehniskas iekārtas, kas gaismu pārveido elektroenerģijā, kuru pēc tam izmanto pēc vajadzības – pašpatēriņam mājsaimniecībā, biroja uzturēšanai vai ražošanas nodrošināšanai. Iekārtas palīdz samazināt elektroenerģijas rēķinus vai ļauj pat pelnīt, nododot elektroenerģiju tīklā.

Cik maksā saules paneļi?

Cik maksā saules paneļi?

Fotovoltāžas (PV) nozare strauji attīstas un iekārtu modeļi mainās un to efektivitāte pieaug katru gadu un pat biežāk. Līdz ar to cenas salīdzinoši bieži tiek pārskatītas atkarībā no materiālu cenām un pieprasījuma nozarē. Vēl 2012. gadā fotovoltāžas paneļi maksāja 5 līdz 7 euro par vatu(Wp). Pašlaik cenas tirgū svārstās ap 50 centiem par vatu. Protams, jāuzmanās no zemas cenas saules paneļu piedāvājumiem.

Kad atmaksāsies saules paneļu sistēmas?

Kad atmaksāsies saules paneļu sistēmas?

No vienas puses solārās elektrības ražošanas sistēmas ir ilgtermiņa ieguldījums, bet vietās, kur elektrības nav un to pievilkt ir dārgi, saules paneļu sistēmas atmaksājas uzreiz, jo uzreiz nodrošina visas tās iespējas, ko dod pieejama elektroenerģija – internets, iespēja lādēt datorus un citas viedierīces, darbināt eletriskos instrumentus, lietot ledusskapjus, saldētavas, gaisa kondicionēšanas un citas ierīces.

Fronius invertors saules paneļi

Kāpēc mēs strādājam ar Fronius invertoriem?

Fronius ir Austrijas invertoru (maiņgriežu) ražotājs ar ļoti senu vēsturi, pieredzi un augstas kvalitātes un servisa tradīcijām. Mūsu speciālisti ir apmācīti un uzņēmums ir ar FSP (Fronius System Partner) sertifikātu. Tas praksē nozīmē, ka jebkurus tiehniskus jautājumus projektēšanas, uzstādīšanas vai ieregulēšanas gaitā varam risināt tieši ar rūpnīcas tehniskā atbalsta speciālistiem bez nekompetentiem starpniekiem.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt