• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Plašākā pielietojuma solārās sistēmas (On Grid)

Plašākā pielietojuma solārās sistēmas (On Grid)

Visbiežāk elektroenerģija tiek izmantota pašpatēriņam, jo tas ir izdevīgi. Piemēram, tādos birojos, ražotnēs vai saimniecībās, kur strādā cilvēki, iekārtas, vai citādi elektroenerģija tiek patērēta dienas laikā, kad saules starojums ir vislielākais. Tādā veidā visa saražotā elektrība uzreiz arī tiek efektīvi izmantota, palīdzot samazināt kopējās elektroenerģijas izmaksas.

Ārpustīkla solārās sistēmas (Off Grid)

Ārpustīkla solārās sistēmas (Off Grid)

Ārpustīkla solārās elektroenerģijas jeb “Off Grid” sistēmas ir aktuālas visur tur, kur parastā elektrība nav pieejama (nav centralizēto sadales tīklu) vai arī tā kalpo kā alternatīvas elektroenerģijas avots. Piemēram, kad tiek labotas elektrolīnijas vai gadās vētras un citas neparedzētas dabas katastrofas.

Saules paneļi ūdens sildīšanai

Saules paneļi ūdens sildīšanai

Viens no veidiem, kā efektīvi izmantot elektroenerģiju, ir pārvērst to siltumenerģijā un lietot kā karsto ūdeni. Taču šāds risinājums pārsvarā tiek izmantots mājsaimniecībās, jo tajās ir salīdzinoši mazs karstā ūdens patēriņš.

Savukārt tur, kur karstā ūdens patēriņš ir liels (kā, piemēram, ražotnēs, peldbaseinos, veselības vai sociālās aprūpes iestādēs), daudz izdevīgākas ir saules kolektoru sistēmas, kuras speciāli ūdens sildīšanai arī ir paredzētas.

Saules paneļi elektrības uzkrāšanai (Backup)

Saules paneļi elektrības uzkrāšanai (Backup)

Ne vienmēr saule spīd tad, kad ir lielākais elektroenerģijas patēriņš. Tādēļ viens no aktuālākajiem jautājumiem, ar ko saskaras daudzi saules (fotovoltāžas) paneļu sistēmu īpašnieki, ir saražotās elektroenerģijas uzkrāšana.

Ja tā ir biroju ēka vai iestāde, kurā ik dienu strādā cilvēki, tad visdrīzāk saule uz fotovoltāžas paneļiem spīdēs tieši laikā. Taisni tad, kad cilvēki šajā objektā strādā un attiecīgi arī patērē visvairāk elektroenerģijas.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt