• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)

Par siltumsūkņiem

Siltumsūkņi ir efektīvas apkures sistēmas, kas siltuma ieguvei izmanto apkārtējā vidē (gaisā, ūdenī vai zemē) uzkrāto saules enerģiju, pārvēršot to telpu vai ūdens sildīšanai vajadzīgajā temperatūrā. Atsevišķi siltumsūkņi var kalpot arī gaisa dzesēšanai telpās.

Uzbūves princips siltumsūknim ir kā visparastākajam sadzīves ledusskapim. Tikai tas pamatā darbojas otrādi – iegūstot siltumu, nevis aukstumu. Iekārta sastāv no kompresora, kondensatora, izplešanās trauka, iztvaicētāja un darba vielas (aukstumaģenta). 

siltumsūkņi 03
siltumsūknis 04

 

Ir vairāku veidu siltumsūkņi:

  • Gaiss/Gaiss – izmanto apkārtējā gaisa temperatūru, lai sildītu telpas gaisa temperatūru.
  • Gaiss/Ūdens – izmanto apkārtējā gaisa temperatūru, lai sildītu apkures sistēmā esošo siltumnesēju (ūdeni vai propilēnglikolu), ko savukārt lieto telpas un karstā ūdens sildīšanai.
  • Ūdens/Ūdens – izmanto ūdens temperatūru (visbiežāk ņemtu no dziļurbuma), lai sildītu apkures sistēmā esošo siltumnesēju (ūdeni vai propilēnglikolu), ko savukārt lieto telpas un karstā ūdens sildīšanai.
  • Zeme/Ūdens – izmanto saules enerģiju, kas uzkrāta zemē, lai sildītu apkures sistēmā esošo siltumnesēju (ūdeni vai propilēnglikolu), ko savukārt lieto telpas un karstā ūdens sildīšanai.
  • Saulessūknis jeb solārā siltumsūkņa sistēma – izmanto gan tiešo saules enerģiju (pielietojot plakanos vakuuma saules kolektorus), gan arī to, kas uzkrāta zemē, lai sildītu apkures sistēmā esošo siltumnesēju (ūdeni vai propilēnglikolu), ko savukārt lieto telpas un karstā ūdens sildīšanai.

Siltumsūkņu pielietojums

Siltumsūkņus pielieto, lai sildītu telpas vai ūdeni, samazinot apkures izmaksas un ietaupītu laiku. 

 

 

Profesionalitāte un pieredze

Sauleskolektors.lv komandā strādā augstākās kategorijas inženieri, elektrotehniķi, santehniķi un montieri, kuriem ir ne vien atbilstoša izglītība, kas iegūta Eiropā, bet arī daudzu gadu pieredze dažādu siltumsūkņu sistēmu uzstādīšanā un apkures sistēmu automatizēšanā.

Uzņēmums ir viens no retajiem nozares pārstāvjiem, kas reģistrēts arī kā būvkomersants. Tas nozīmē, ka jebkuri sauleskolektors.lv realizētie projekti un veiktie darbi ir civiltiesiski apdrošināti. Tā ir papildu drošība pasūtītājam, jo nosaka darbu veicēja atbildību ne tikai par pašu darba procesu, bet arī gala rezultātu.

Uzstādot siltumsūkņu un saulessūkņu sistēmas – to efektivitāte un pastiprināta drošība ir prioritāte, kurai uzņēmuma speciālisti savā darbā pievērš īpašu uzmanību.

Tā kā uzņēmumam ir liela pieredze dažādu siltumsūkņu sistēmu uzstādīšanā un kombinēšanā – to salāgošana ar ūdensapgādes un malkas, granulu vai citu apkures katlu veidiem sauleskolektors.lv speciālistiem ir paveicams uzdevums.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt