• English (United Kingdom)
  • Latvian (Lv)
  • Russian (Russia)
Siltais ūdens no saules kolektoriem privātmājā Valmierā

Siltais ūdens no saules kolektoriem privātmājā Valmierā

Realizēts: 2007. gada rudens/ziema, Pārbūvēts 2012. gada jūlijā

Sistēma: Sākotnēji 4 plakanie saules kolektori TS300, solārais boileris, automātika, pieslēgums malkas katlam. Kad samazinājās karsā ūdens patēriņš, pārbūvēta par 3 saules koletoru sistēmu.

Privātmājā iepriekš izmantoja kombinēto boileri, kurā ūdeni sildīja ar elektrību un no malkas katla. Siltais ūdens bieži pietrūka un tas uzsila lēni, ja netika kurināts apkures katls. Klients bija nolēmis mainīt boileri un interesējās par saules kolektoru izmantošanu ūdens sildīšanai. Ņemot vērā siltā ūdens patēriņu ģimenē, jumta plaknes virzienu un slīpumu, sauleskolektors.lv inženieri aprēķināja, ka vispiemērotākā ir 4 kolektoru sistēma ar 300l boileri, kas nodrošinātu pietiekošu siltā ūdens daudzumu visu gadu. Gadiem ejot karstā ūdens patēriņš samazinājās un klients palūdza sistēmu pārtaisīt uz 3 saules kolektoriem. Ceturtais saules kolektors tika uzstādīts kopā ar diviem jauniem radinieka mājā. Zīmīgi, ka piecus gadus lietotais saules kolektors jaunajā objektā kopā ar jaunajām Thermosolar TS300 iekārtām izskatās kā jauns un vizuāli neatšķiras.

Saules kolektoru sistēma ir veidota tā, lai to varētu paplašināt un izmantot arī apkures atbalstam vai peldbaseina sildīšanai.
Galvenie ieguvumi no saules kolektoru sistēmas uzstādīšanas ir tādi, ka siltais ūdens vienmēr ir pietiekošā daudzumā un ģimenes budžetu mazāk iespaido energoresursu cenu svārstības.

Piesakiet speciālista vizīti

vai

uzdodiet jautājumu par saules enerģiju, siltumsūkņiem vai elektrības uzkrāšanu

Ievadiet savu vārdu
Ievadiet savu tālruņa numuru
Ievadiet savu e-pastu
Maksimālais zīmju skaits: 1000
This form was created by ChronoForms 8
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analītika
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt